Türk (Türkisch)

by | 9. Juli 2016


Über uns

Yurtdışı eğitim danışmanlarına ya yurtdışındaki üniversitelere öğrenci bulmaya çalışan temsilcilere hemen güvenmeyin, zira her zaman sizin çıkarınızı kollamayabilirler. Bu kişilerin çoğu genelde lisansı olmayan, en iyi okul sıralamalarında alt sıralarda yer alan ya hiç yer almayan Amerikan üniversitelerinden komisyon alabiliyor. Bir diğer deyişle kendi çıkarları adına sizi yok sayabiliyorlar.

Bizim mantramız şudur: "Asla Kanmayın."

Sitemizi kullanarak

  1. Wenn Sie möchten, können Sie die Liste der bakabilirsiniz Sohn der Waffe sehen und Sie können die Liste der kurumlardan oluşan listemize bakabilirsiniz. (College-USA.org hat eine Liste mit Titeln für das Anhören eines Dokuments erstellt. Okulların gerçek değerini görmenize yardımcı olur. Okulların değerini nasıl ölcıtakın değerini)
  2. Bir okul için yapılan yatırımın geri dönüşü hakkında bilgi edinebilirsiniz, zira üniversite eğitimine yapmış olduğunuz yatırım önemlidir!
  3. Üniversite eğitim ücretleri, kalacak yer, burslar, gezilebilecek yerler, ulaşım, banka işlemleri, suç ve güvenlik hakkında bilgi sahibi olabilir
  4. Yurtdışında okumak iseyen ülkenizdeki öğrencilerle ya da Amerika'da eğitim konusunda benzer kaygıları taşıyanlarla tanışabilirsiniz.
  5. Yurtdışında okuyan diğer öğrencilerin Amerika'da eğitim üzerine düşüncelerini ve orada yaşadıklarını dinleyebilirsiniz.
  6. En sevdiğiniz web sayfalarını referans için saklayabilirsiniz.
  7. Okulların en güncel resmi açıklamalarını ve haberlerini öğrenebilirsiniz.

Amerika'da yurtdışından gelip eğitim görmects olan ya da Amerika'da okumayı düşünenler için var olan bir siteyiz.

Gelin Bize Katılın!


Bildung ist die mächtigste Waffe, mit der Sie die Welt verändern können. - Nelson Mandela